Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsga tapasztalatok?

BME nyelvvizsga tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lehet alapfok, középfok vagy felső. Amire kíváncsi lennék hogy hogyan zajlik a szóbeli? Az írásbelinél mennyi időt kapunk?Hanganyag tapasztalatok is jöhetnek. Kérlek írd a végére hogy alapfokú középfokú vagy felsőfokú vizsgán voltál, hogy milyen nyelvből tetted illetve hogy sikeres volt-e. (Én majd angolból megyek)

2020. aug. 14. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A szóbeli úgy zajlott,hogy bementem és az első része a szóbelinek arról szól,hogy egy adott témában felraknak ált.6 kérdést és azokra kell pár mondatban válaszolni. Nekem ez a sport volt. A másodil rész a képleírás. Itt választani kell két téma közül és a választott témákról kell összefüggő mondatokat mondani pár percen keresztül. Az utolsó rész egy szituáció eljátszása a vizsgáztatóval kapsz szempontokat,hogy mi alapján kell vele beszélned. Nekem qz volt,hogy ő volt a külföldi barátnőm és el kellett mondanom,hogy a városban milyen vásárlási lehetőségek vannak hova megyek szívesen shoppingolni,ilyesmi. A szóbeli kb 15 perc.

Írásvelire 150 perc van(írás+olvasáskészség)

Magnóval semmi probléma nem volt.

Abszolút pozitív tapasztalataim vannak,bátran ajánlom.

Én februárban voltam német középfokon,sikerült is,91%ra.

2020. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Lehet alapfok, középfok vagy felső. ... hogyan zajlik a szóbeli? Az írásbelinél mennyi időt kapunk?"

Ezek pont attól függnek, hogy milyen fokú nyelvvizsgára mész. Le van írva a nyelvvizsga-központ honlapján.

2020. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!