Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van arra esély ,hogy a 2 ....

Van arra esély ,hogy a 2 . koronavírus hullám miatt megint kiadják a diplomákat nyelvvizsga nélkül?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 23:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
álmodj királylány
2020. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
Én is ebben reménykedem... :D
2020. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Remelem nem, ne legyetek mar ilyen gyengék hogy egy B2-t nem tudtok megcsinalni. Gáz.
2020. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem. Egy érvet egyszer lőnek el, majd kitalálnak mást, mivel lehet még szavazatot gyűjteni (mert, hogy a vírushoz nulla köze van, az fix).
2020. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
29%

#3: Jó lenne már nem leragadni ott, hogy mindenki rögtön középiskola után megy egyetemre!

Lehet, gáz vagyok....


De én még oroszt tanultam, több, mint 30 évvel ezelőtt! Ugyan 26 éve szereztem egy német alapfokú nyelvvizsgát, de azt is csak egy 4 hónapos intenzív tanfolyamot követően. Azóta SOHA, SEHOL nem volt szükségem a nyelvre.

Levelezőn érettségiztem, akkor még nem volt kötelező a nyelvi érettségi.

Az egyetemet levelezőn végzem, munka mellett. Emellett egyszerűen nincs annyi időm, hogy meg tudják szerezni egy nyelvvizsgát.

És ha belegondolunk... Öt évvel ezelőtt azok, akik 40 éves kor fölött vágtak bele az egyetemnek, mentesültek a nyelvvizsga kötelezettség alól. Csak pár éve törölték el.

Most tizenévekre visszamenőleg kiadták a bentragadt diplomáját. Akkor mi értelme egyáltalán most fenntartani?


Ha nem hosszabbítják meg, akkor egyetem után az lesz részemről a következő projekt.

De nem érzem gáznak azt, hogy valaki 3 év alatt, munka mellett, műszaki területen nem tud önállóan egy nyelvet elsajátítani.

Tudod, a nyelvtanfolyamok nem igazán követik a munkarendemet. Magántanárt meg nem mindenki tud megfizetni.


De ítélkezni könnyű...

2020. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
11%
Utólag vettem észre, az autokorrekt átírt pár szót, amit nem vettem észre. Azért remélem, a lényeg így is érthető.
2020. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

"Azóta SOHA, SEHOL nem volt szükségem a nyelvre."

Hát, ha az internetböl neked elég a gyk meg a face, akkor elhiszem. :)

2020. aug. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
16%

"Akkor mi értelme egyáltalán most fenntartani?"

Mit? Nem arról van szó, hogy eltörölték a nyelvvizsga-kotelezettseget.

2020. aug. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nekem 2 nyelvvizsga kell, angolból C1-em van, így ha valakinek egyet sem kell csinálni ,igazán el engedhetnék azt a második nyelvet, ha valakinek egyet sem kell.
2020. aug. 16. 07:25
 10/31 anonim ***** válasza:
56%
Örülj, hogy tanulhatsz, és most majd (remélhetőleg) nem állítja le az egész országot-világot a nyüves vírus.
2020. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!