Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fehéroroszt megéri tanulni?

Fehéroroszt megéri tanulni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
az az orosz
2020. aug. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es

Nem,kimondottan a fehérorosz nyelvre gondolok

2020. aug. 18. 06:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs különösebb kilátásod arrafelé akkor nem igazán. 7.8 millió ember beszéli, ami kevesebb, mint hazánk lakossága.


Ha az ilyen nyelvek érdekelnek, akkor tényleg a sima oroszt ajánlom, azt jóval többen beszélik és értik (belarusok, ukránok megértik) és gazdaságilag/diplomáciailag is előnyös ha beszéled, hiszen az 5 nemzetközi nyelv egyike (kinai, angol, orosz, spanyol, francia)

2020. aug. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Francia és spanyol? :O

Oké,hogy sokan beszélik de a franciát főleg Afrikában,a spanyolt meg Latin-Amerikában amik iszonyat fejletlenek

2020. aug. 18. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiába írtam őket hátra ;) de ha megnézel bármilyen nagyobb oldalt, vagy használati utasítást, a legtöbbet használt nyelvek ezek, esetleg a német.


Ettől függetlenül önkényes a listám.

2020. aug. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5

Köszönöm a választ,igaz,értem mire gondolsz

2020. aug. 18. 08:29
 7/7 anonim ***** válasza:

A francia több európai országban is hivatalos nyelv: Franciaország, Svájc, Belgium, Luxemburg, Monaco. (Ezek elég gazdag országok.) Kanadában is az, és még az afrikai gyarmat országokban pl. Kongó, Marokkó, Algéria, Tunézia, plusz olyan egzotikus szigeteken is mint pl. Francia Polinézia, Mauritius. Úgyhogy szerintem kimeríti a világnyelv fogalmát, biztosan hasznát tudod venni.

De az a lényeg hogy olyan nyelvet válassz, amit van kedved tanulni.

2020. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!