Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol után milyen nyelvet...

Angol után milyen nyelvet érdemes tanulnom még, ha informatikai vonalon fogok dolgozni?

Figyelt kérdés

Az angol az alap, hogy kell, meg is van C1 szinten, szóban és írásban egyaránt. Beszélek spanyolul (szintén felsőfokon, de kb. soha nem kell sehova, így kopik is) és ezer éve egyszer tanulgattam németül is, de kb. 300 -as szókincsem lehet :)


Szívesen tanulnék még egy idegen nyelvet, de nem tudom, van-e értelme és ha igen, akkor melyiknek, ha informatikai vonalon fogok dolgozni. Szeretném, ha olyat tanulnék, aminek később hasznát is veszem, mert a spanyolt nem használom napi szinten és nem is érzem hasznosnak, hogy tudom.


Ti melyik nyelvre szavaznátok, mit lenne érdemes tanulni?



2020. aug. 22. 21:02
A kérdező szavazást indított:
német
olasz
francia
japán
arab
orosz
török
kínai
svéd
egyéb (megírom kommentben)
23 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Német, francia, orosz, kínai


Mindegy.

2020. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!