Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud jó youtube csatorná...

Valaki tud jó youtube csatornákat vagy más oldalakat önálló német nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el németul tanulni szoval még nem sok mindent tudok, podcastet szoktam hallgatni(easy german). De érkelnének jó youtube csatornák vagy esetleg más oldalak amiböl még tudnék tanulni amelyben lassan érthetöen beszélnek.

Illetve olyan is érdekelne ahol a német nyeltvant magyarul magyarázzák el. Mert ahhoz se találtam jokat, egy angol nyelvű könyvből tanulok jelenleg:'D (German grammar drills)



2020. aug. 30. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyelvtanhoz Grammatik aktiv. Ennek több kömyve van szinttől függően, de jól elmagyarázza és gyakorló feladatok is vannak benne.
2020. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!