Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miként fejleszthetném a...

Miként fejleszthetném a nyelvtudásom rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Beszélem az adott nyelvet kb. középfokon, vagyis érteni értek mindent, viszont a beszédembe vannak hibák, sokszor nem tudom kifejezni magam megfelelően, mivel nem használom úgy általában, és amit tudtam abból is felejtettem. Előfordul, hogy keresem a szavakat. Most viszont közel tökéletesre kellene megtanuljak a leendő munkámból kifolyólag (a cég képviselőjeként feltétel). Némi időm van belejönni, de minél hamarabb kellene.

Van esetleg valami módszer azon felül, hogy legyek motivált, (az vagyok egyébként) vegyem körbe magam a nyelvvel?



2020. aug. 31. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorold a beszédet minden nap, a gondolataid megfogalmazását szóban. Akár a négy falnak beszélj, ha nincs beszélgetőpartner. Ez a leghatékonyabb.
2020. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!