Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben a német nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos nem értem a pontos választ, de gondolom nem magadtól akarsz megtanulni,de ha igen...

Na mindegy.

Szóval a szavakat írd le egymás után 5x, 6x ezt csináld meg vagy 10 szóval.Utána fogsz egy másik lapot arra esetleg magyarul írd rá és utána írd le fejből mellé németül. Én így tanultam és 4-es voltam,ha pedig ez megy és van idöd akkor csinálj kártyákat írd papír db-ra írd fel németül ,egy másikra magyrul és ezt több szóval is csináld meg keverd össze, utána párosíts és ellenörid.

A nyelvtanhot a coopos boltba jó kis könyveket lehet kapni 399ft-ért.

Ha valamit nem értesz nézd meg a példákat én az alapján megértettem, meg a legtöbb dolgot tanultuk suliban, bár nem mindent ami a könyvben volt amit vettem.

2010. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem magamtól :D...Köszi az ötletet
2010. aug. 6. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, iratkozz be egy tanfolyamra, ha középszintű a tudásod, merj kimenni Németországba vagy más németajkú országba.. Emellett szerezz német barátokat (interpals, sharedtalk..) és olavss könyvet, nézz filmet, TV-t németül. Ennyi. Ha nyelvvizsga a cél, érdemes tesztfeladatokat is csinálni
2010. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!