Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki nekem fordítani szlovák...

Valaki nekem fordítani szlovákul???

Figyelt kérdés
Kérlek szépen titeket fordítani szlovákul nekem pontosan???
2020. okt. 2. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érthető a kérdésed. Mit szeretnél, ha valaki lefordítana neked? Vagy tolmácsot keresel?
2020. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen igen szlovákul tehát szlovákul egy szöveget ami magyarra van te tudsz fordítani??
2020. okt. 2. 09:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helytelen írásért!!Tehát volt Dunaszerdahelyen egy üzlet a max bevásárlóközpontban a hrác és mikor becsukott még ott volt egy csomó figura köztük a Skylanders Master Buckshot,és a Skylanders Imaginators Sensei and Creation Crystal | Master Mysticat - Magic Creation Crystalés még egy csomó más.Biztosan nincsenek ezek meg??? mert engem az a raktárkészlet érdekelne amit Dunaszerdahelyről oda vittek !!!Az a baj ,hogy nem találom sehol a skylander elite spyrot,Skylanders Imaginators: Dr. Krankcase and Tech Creation Crystal (Combo Pack) ezek hol vannak?? az oldalukon nincsenek hogyan tudnám megrendelni??
2020. okt. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!