Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meg lesz tartva...

Szerintetek meg lesz tartva novemberben a nyelvvizsga? Mennyi esély van rá, hogy elmarad a vírus miatt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, én választhattam hogy most 17.-én megyek vagy decemberben és inkább az októberit választottam ez miatt is, hogy ki tudja mi lesz meg úgy gondolom csak fel tudok készülni addig.
2020. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozoktatasi intézményben már most sem lehet megtartani, de ha találnak más helyszínt, akkor szerintem simán.
2020. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12,3%
2020. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nincs lehetőséged online vizsgát választani? Én olyat csináltam tavasszal (euroexam b2 angol) és tök jó. Harmadik nyelvvizsgám szóval van összehasonlítási alapom. Nekem őszintén talán még jobb is volt online, kevésbé stresszes.
2020. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!