Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyit adnátok ki egy óra...

Mennyit adnátok ki egy óra magán angol óráért? Mennyi a reális ár? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még csak gondolkozom ezen, viszont fogalmam sincs mennyi lenne a reális ár egy tanárhoz? Ti mennyit adnátok ki? Mondjuk egy közepesen jól értékelt tanárról beszélek egy Budapesthez közeli városban. Kérlek legyetek elnézőek, ne oktassatok ki, utánajárok én is részletesebben majd mindennek.

2020. okt. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
2%

Max 1500-2000


De a kétezerért már minőségi oktatást várok.

Ennél nem nagyon éri meg többet fizetni mert angol az egy népszerű tárgy, sokan oktatják magánba, nagy a választék.


Nyilván egy biosz/fizika magán felkészítő 5 ezret is megérhet amennyiben profi a tanár.

2020. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azért nagyon nem mindegy, hogy milyen minőségű az a magánóra és ki tartja. Sokan hirdetik úgy magukat, hogy az első óra ingyenes, ez nekem nagyon szimpatikus, mert így tényleg láthatom, hogy mit fogok kapni majd a pénzemért. Ezen felül pedig előbb fogok 3000 forintot fizetni egy több éves tapasztalattal rendelkező, diplomás tanárnak, akit többen is személyesen ajánlanak, mint 1500-at egy egyetemistának, aki a Jófogáson hirdeti magát.
2020. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fomlang ***** válasza:
100%

Egy jól kidolgozott nyelvóra, amibe a tanár az eddig megszerzett szaktudását beleadja, az ennél sokkal többet ér, mai áron legalább 4-5000 Ft-ot.

Ritka nyelvek esetén ez az összeg még magasabb is lehet, a piaci igények szerint.

2020. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

#3 Fizesd meg...


Inkább megyek ilyen biszem baszom ligába focistának aztán még úgyis haza viszek minimum havonta nettó 500-at.


Egy nyelvvizsga miatt én nem pocsékolok el ennyi pénzt, csakazért, hogy utána lediplomázhassak.

2020. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
4-es, ha neked az idegennyelv-tudás csak annyit jelent, hogy nyelvvizsga+diploma, akkor neked simán elég egy középiskolás tinitől 1000 Ft-ért nyelvórát venned. Egy minőségi nyelvóra igenis megér több ezer forintot, legalábbis azoknak, akik nem egy papír miatt szeretnének nyűgből nyelvet tanulni, hanem azért, hogy tudjanak idegen nyelven olvasni, beszélgetni, esetleg fordítani, tolmácsolni stb.
2020. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Azért kérdeztem, mert gondolkodom azon, hogy idén a középfokút letegyem. Tudom, erre itthon is fel lehetne készülni, de én inkább tudnék magam melletted egy oktatót. Én is ilyen 5-4-3 ezer Forint/órát láttam átlagban interneten. Viszont fogalmam sem volt mi lehetne a reális ár. Viszont ötezer Forintos tanárhoz nem hiszem, hogy fogok menni(ha menni fogok bármilyenhez is egyáltalán), hiszen nincs saját keresetem, a szüleim állnák.

2020. okt. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!