Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit nézzek át emelt érettségi...

Mit nézzek át emelt érettségi előtt?

Figyelt kérdés

Holnap emeltezem angolból, levélhez vannak tok jo nyito es záró mondataim, meg kötőszavaim lehetséges pontokra vonatkozóan. Még mit tudtok ? Mit nézzek át utolsó nap? Tudom nem most kellene, de ha valamit veletlen nem tudnék, tudom az lenne, azon ragodnék,hogy nem használtam ki az utolso perceket se....

Köszönöm ha segítetek!



2020. okt. 21. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet konkrétan megmondani. Van benne listening, writing, grammar és vocabulary is. Nyelvtanból tényleg bármi lehet, szókincsed az vagy van, vagy nincs, a listeningedet és writingodat pedig nem egy nap alatt fogod felfejleszteni. Ha tudod, hogy vannak olyan részek (pl. nyelvtani szabály vagy levélírási szabályok) amikről tudod, hogy nehezebben mennek, akkor azokat nézd át. Esetleg feladatsorokat is megoldhatsz.

Sok sikert:)

2020. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!