Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit is jelent ez pontosan?...

Mit is jelent ez pontosan? (angol nyelv)

Figyelt kérdés

I'm gonna go with ... (something)


Mit jelent ez a kifejezés? Nem találtam rá pontos választ. Magamtól arra jutottam, hogy azt jelenti "ezt választom" vagy valami hasonló. De nem vagyok benne biztos.


2020. nov. 6. 13:31
 1/3 Sh4dowth3w0lf ***** válasza:
82%
Igen valami ilyesmit jelent. Esetleg lehetne cifrázni, hogy "... mellett döntök."
2020. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
76%

Körülbelül az, dönteni valami mellett, választani valamit.


Innen idézet: [link]


3. To choose or opt for someone or something. I just went with a basic laptop in the end. I really didn't need some fancy high-end PC. Sorry, Tom, but we're going with Karen. She just has a lot more experience with this kind of work.

4. To follow along with someone or something; to act in accordance with another's actions, especially when their motive or goal is unknown. I could tell Tom was making up the story on the spot to convince his parents, so I just went with it. The key to improv is learning to go with whatever your partner comes up with.

5. To choose to act based on some source of guidance. In the end, it's your decision, so you'll have to go with your instincts. The government has signaled that it will go with the committee's recommendations.

6. To support or maintain the same position of someone. I supported your last plan, but I just can't go with you on this idea.

7. To accompany something else as a typical or intrinsic part or aspect. The perks that go with this job are really quite wonderful. I think I'd be a good manager, but I don't really want all the stress and responsibility that goes with it.

2020. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszönöm nektek!
2020. nov. 6. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!