Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon szeretnék folyékonyan...

Nagyon szeretnék folyékonyan beszélni olaszul (nyelv-szerelem, nem vizsga miatt). Mennyi idő lenne?

Figyelt kérdés

Jövő év végére reális lehet?

Egyedül vagy tanárral?

Esetleg ismertek jó online tanárt? (privi is lehet, ha nem engedi a rendszer, mert reklámnak minősül)



2020. nov. 6. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedül nem fogsz tudni, mert ahhoz hogy tudj beszélni beszélned kell és kell a visszajelzés is. Nem kimondottan tanárra gondolok, lehet egy külföldi levelezőtárs is. Plusz kérdés mit értesz folyékony alatt, folyékonyan helyesen vagy egy-két hibával vagy folyékonyan, de nyelvtanilag hibásan. Nyilván az első jobb. Én mikor tanárhoz jártam akkor nem tudtam megtanulni beszélni, akkor fejlődtem sokat mikor összebarátkoztam egy olasz lánnyal. Utána pedig minorként vettem fel az olaszt egyetemen, ahol elvárták hogy olaszul beszéljünk. A lényeg, hogy folyékonyan beszélni csak könyvekből nem lehet megtanulni.
2020. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!