Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha megtanulsz egy ritkább...

Ha megtanulsz egy ritkább nyelvet mit mondasz a kérdezősködőknek?

Figyelt kérdés

Véletlenül kezdett el érdekelni és utána annyira megtetszett, hogy folytattam és felsőfokig vittem.


Nincs semmi egetrengető sztorim. Nagy szerelem, ottani származás, ott éltem stb. Pedig eddig mindenki egy ilyet "vár el".



2020. nov. 18. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Milyen kérdezösködöknek kellene bármit is mondani????
2020. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett a hangzása, érdekelt a kultúra, más nem tudja elolvasni a jegyzeteimet (japán).
2020. nov. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miert kerdezoskodnek?

Miert kellene magyarazkodni?

Igaz nem M.O.-on elek, mas itt a kultura, az emberek hozzaallasa mindenhez.

2020. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olyan ritka nyelvet tanulok, hanem spanyolt. Sokan beszélik, de Magyarországon ugye főleg az angol meg a német az "alap", azon nem is csodálkoztak, az angol az iskolában is kötelező, de akármikor mondom, hogy spanyolt tanulok, kérdezősködnek, hogy "Miért pont spanyol?", "Hogyhogy a spanyol?". Nekem sincs semmi extra sztorim, csak tetszik a nyelv. Te is mondd az igazat, ha kérdezősködnek, hogy tetszett a nyelv, ezért megtanultad és kész.
2020. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,


Köszönöm a válaszod. :)

2020. nov. 19. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

"Igaz nem M.O.-on elek, mas itt a kultura, az emberek hozzaallasa mindenhez"

Micsoda ország lehet, ahol az emberek nem beszélgetnek. Imádnám. Mekkora csönd lehet ott vonaton, munkahelyen... Jól lehet tanulni. Születésnapi összejövetel, szilveszteri buli kissé fura lehet, ahogy ülnek pohárral és sütivel a kezükben három órát némán, majd boldogan hazamennek...

2020. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én se Mo.-n élek, de ez most irreleváns. Nyilván normális, hogy érdeklődnek, kérdezősködnek jó értelemben. Csak valahogy valami nagyobb revelációt remélnek emögött mindig. Valami menő titkot vagy valami.


Az, hogy csak "tetszik" sokszor nem elégti ki őket.

2020. nov. 19. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

#6,

Beszelgetnek, de nem askalodnak, nem lesik Mari neni mit csinal a szomszedban. Live and let live.

2020. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!