Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a kérdezősködők?

Figyelt kérdés
Jún. 11-re vagyok kiírva, de már egy hónapja kérdezgetik a páromat, hogy meg van-e már a baba. Ha én is ott vagyok, akkor jön az a hülye kérdés, hogy egybe vagyok-e még. Ráadásul anyám, anyósom, minden reggel hívogat, hogy mi újság van. Komolyan már ettől bestresszel az ember, hogy mindenki sürgetné már a szülést?
2010. jún. 9. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Na ez nálunk is így van!HIHI!Én júni 16-ra vagyok kiírva éa az anyám minden reggel ébreztőt csinál!:)Hívogat,hogy na este történt-e valami!Sajna nem érti meg ha történik valami úgyis zsólok neki,hisz ő lesz bent a szülésnél!:)Az ismerősök is néha már fárasztóak!Látják,hogy még van a hasam és megkérdezik,hogy nem szültél még meg!Hát de!:)Ajjj!!:):)
2010. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha meg a kutya se kérdezne rá, akkor meg az lenne a bajotok. Ki érti ezt?
2010. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én több, mint 1 héttel túlhordtam a lányomat, pedig már a 37. hét végén azt mondta a doki, hogy itt már bármikor baba lehet! Na gondolhatod! Naponta kb 20× csörgött a telefonom, az utolsó pár napban már fel sem vettem, csak, ha a férjem hívott, ő értesített mindenkit, hogy még nincs baba. Én a végén már sírógörcsöket kaptam!

Kitartás, utána meg azért fognak hívogatni, hogy hogy vagytok, milyen a kicsi, eszik-alszik? pláne a mamák!


Szép szülést!

2010. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. jún. 9. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem már az készít ki, h. mindenki azzal nyúz, h. mi lesz a baba neve?! Százezerszer elmondtam már mindenkinek, h. még nem tudjuk, de sokan még másnap is újra megkérdezik.

Nagyon unom már. Majd megtudják, ha megszületik, h. mi a neve. Borzasztóan unalmas már a kérdés.

2010. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma töltöttem a 38. hetet...hát én már kész vagyok!!!!!! aki olyan (család, közeli barátok, munkatársak....) mkinek mondtuk, h szólunk ha akció lesz/van/volt, erre hívogatnak, meg sms, meg ha talizunk (hát nem látnak???)...

pedig sztem érthetően mondtuk, magyarul mindenkinek!!!!

2010. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!