Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditaná nekem egy gyakorlo...

Leforditaná nekem egy gyakorlott angolos a következő üzenetet?

Figyelt kérdés
angol,nyelv,forditás

2020. nov. 19. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
"Anybody who thinks that "it doesn't matter who's president" has never been drafted and sent off to fight and die in a vicious, stupid war on the other side of the world - or been beaten and gassed by police for trespassing on public property - or been hounded by the IRS for purely political reasons - or locked up in the Cook County Jail with a broken nose and no phone access and twelve perverts wanting to stomp your ass in the shower. That is when it matters who is president or governor or police chief. That is when you will wish you had voted
2020. nov. 19. 19:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike előre is:D
2020. nov. 19. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Bárki, aki azt gondolja, hogy "nem számít, ki az elnöke", még soha nem hívták be és nem küldték harcba és haltak meg egy gonosz, ostoba háborúban a világ másik oldalán - vagy a rendőrség megverte és elgázosította őket, mert törvénysértő volt az állami tulajdonban. - vagy az IRS pusztán politikai okokból elkeserítette -, vagy betörték a Cook megyei börtönbe, törött orral, telefon nélküli hozzáféréssel és tizenkét perverzrel, akik a fenekedbe akarták taposni a zuhany alatt. Ekkor számít, hogy ki az elnök, a kormányzó vagy a rendőrfőnök. Akkor kívánja, ha megszavazta volna
2020. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt gondolja, hogy nem számít ki az elnök, még nem sorozták be hogy a világ másik felére egy ádáz, ostoba háborúba küldjék és ott haljon meg; hogy a rendőrség könnygázzal és veréssel jutalmazza, mert köztulajdonon garázdálkodott; hogy az adóhivatal pusztán politikai érdekből üldözze; vagy hogy a Cook megyei börtönbe zárva, törött orral és a telefontól eltiltva várja, hogy tizenkét perverz seggbe rakja a zuhanyzóban. Akkor számítani fog, hogy ki az elnök, a kormányzó vagy a rendőrfőnök. Akkor azt fogod kívánni, bárcsak szavaztál volna.


(Lehet, hogy ez sem tökéletes, de az #1-ben nekem sok a gyanúsan Google-fordítós megoldás...)

2020. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt gondolja, hogy nem számít ki az elnök, még nem sorozták be hogy a világ másik felére egy ádáz, ostoba háborúba küldjék és ott haljon meg; a rendőrség nem jutalmazta könnygázzal és veréssel, mert köztulajdonon garázdálkodott; az adóhivatal nem üldözte pusztán politikai érdekből; vagy nem zárták a Cook megyei börtönbe, ahol törött orral és a telefontól eltiltva várja, hogy tizenkét perverz seggbe rakja a zuhanyzóban. Akkor számítani fog, hogy ki az elnök, a kormányzó vagy a rendőrfőnök. Akkor azt fogod kívánni, bárcsak szavaztál volna.


(Túl gyors voltam és nem olvastam át, mielőtt elküldtem. Bocsi... #4 voltam.)

2020. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a segitséget,Kedvesek vagytok:DDD.
2020. nov. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!