Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy C1-és nyelvvizsga és egy...

Egy C1-és nyelvvizsga és egy B2-és nyelvvizsga 2 különbözô nyelvbõl érettségiig (19-20 év) mekkora falat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez attól függ hogy milyen szinten állsz a nyelvekkel, meg mennyi időt tudsz rájuk fordítani. Nekem 2 különböző nyelvből van B2 nyelvvizsgám, és el is gondolkoztam a C1-en is, csak én már ebben az évben érettségizek, szóval nem nagyon akarok erre (is) időt fordítani.

Azt mondják a C1-re valamivel könnyebb felkészülni ha van már egy jó B2 alapod..

2020. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van C1 angolból és B2 spanyolból, de nekem úgy sikerült, hogy 1,5-2 év volt a B2, az angolt pedig elsős korom óta tanulom.

Tényleg attól függ, hogy jelenleg hogy állsz a nyelvekkel.

2020. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy?
2020. dec. 7. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
2es vagyok, 18
2020. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!