Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik C1 nyelvvizsgát ajánlan...

Melyik C1 nyelvvizsgát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Már van egy B2-es TELC angol nyelvvizsgám, amit azért szerettem, mert egyedül a writing résznél kellett írnom, szóval a reading-grammar-listening részeken csak a válaszokat kellett jelölgetnem. Nem szeretek egész mondatokban válaszolni egy szövegértési kérdésre, és ugyan még messze van a C1 (végzős gimnazista vagyok, nem biztos, hogy most akarok még erre is készülni), azt már szeretném magamban eldönteni, melyik vizsga lenne a legmegfelelőbb számomra (hátha a szabadidőmben mégis egy nyelvvizsgafelkészítő könyv felett szeretnék gubbasztani).

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 4. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért az se mindegy, milyen célból van szükséged a papírra.
2020. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom a diplomához fog kelleni a C1 (matek-magyar tanárira szeretnék menni, de az meg jó pár év, még csak gimis vagyok), de mivel nem anglisztikára megyek, nem hiszem, hogy nagyon megválogatnák, mi az, amit elfogadnak.
2020. dec. 4. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Diplomahoz b2 böven eleg
2020. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egynyelvűt szeretnél vagy kétnyelvűt? Azt akarod hogy mindenhol elfogadják vagy csak itt Magyarországon?
2020. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ecl szerintem praktikus és nemzetközi szinten is elfogadott.
2020. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Diplomához nem kell felsőfokú nyelvvizsga. Két idegennyelvet használok a munkám során, mindkettőt folyékonyan beszélek és mindkettőből középfokú nyelvvizsgám. Soha senki nem kért felsőfokút, véleményem szerint csak pénzkidobás.
2020. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. dec. 5. 16:02
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
Annyi kiegészítést tennék, hogy vannak olyan szakok, ahol egy C1-es VAGY 2 B2 nyelvvizsgát fogadnak el, de a tanári tényleg nem ilyen.
2020. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!