Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb angol nyelvko...

Melyik a legjobb angol nyelvkonyv csalad? Milyen konyveket ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Ha egyedul szeretnek felkeszulni kozepfoku C nyelvvizsgara, kb. 1-1.5 ev alatt, ugy, hogy jelenleg kb. 1 eve tanulok viszonylag minimalisan,de napi szinten, tehat kb 15 percet naponta (munka mellett) es nagyjabol talan gyenge alapfokon lehetek,vagy inkabb alatta. Sosem tanultam iskolaban, viszont most egyetemre szeretnek menni es a felveteli targyaimmal parhuzamosan tanulnam. Valoszinuleg egyenyelvu nyelvvzsigat szeretnek tenni, mert mas nyelvbol mar van es az nekem jobban ment. (Azt is elfogadjak a diplomahoz,ugye?)


Nagyjabol napi fel-1 orat tudnek raszanni,de azt tenyleg minden nap. Tehat kellene egy olyan tankonyvcsalad, ami az alapoktol elvezet erthetoen kozepszintig,illetve aztan valami,ami felkeszit a nyelvvzsigara. Mi lenne a legeredemnyesebb? Illetve nem tudom erdemes e alapszintu konyvet megvennem, mert az mar ugy,ahogy megy. Szokincset kellene fejlesztenem. Filmeket mar most is nezek, beszelgetopartnerem lenne kesobb.


Minden otletet,tanacsot szivesen fogadok. Koszonom.



#angol #középfokú nyelvvizsga #onallo nyelvtanulas
2018. febr. 7. 14:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Szokincs+nyelvtan
2018. febr. 7. 14:27
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy „legjobb” angol nyelvkönyv. Majdnem mindegyikből lehet valami érdekeset tanulni, és önmagában egyetlen tananyag sem teljes.


A másik, hogy a C nem középfok, hanem felsőfok. Az ötödik szint, és mindegyik szint teljesítéséhez 120 óra szükséges. Az összesen 600 óra. Napi 1 órával számolva 20 hónap alatt lehet eljutni nulláról arra a szintre.

2018. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!