Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerülhet-e? Van-e esetleg...

Onfitjourney kérdése:

Sikerülhet-e? Van-e esetleg tanulási tippetek ami bevált, iletve vizsga előttre pár tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

2021. Január 12-én lesz a B2 Telc német nyelvvizsgám. 1 hete rendszeresen készülök rá és 60-70 százalékosan csinálom meg a teszteket. Van még 2,5 hetem a vizsgáig és holnaptól minden nap reggel 3 órát este pedig átismételve a reggeli anyagot és ismeretlen szavakat. A legutobbi vizsgám október 20-án volt és a szóbelim 81% lett viszont az írásbelim 42%. Tudom mi volt a gyenge és arra fekszem most rá.

Szerintetek sikerülni fog?



2020. dec. 25. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyedül te tudhatod, bízz magadban, érezd, hogy mindent megtettél érte és bárhogy is lesz büszke lehetsz magadra. Csak ne izguld el! Ha sokszor volt jó a próbaeredményed, akkor nagy esély, hogy élesben is sikerülhet.
2020. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Mi volt gyenge? Ha a tesztek vagy más? És ha más, abból a másból hány százalékokat érsz el otthoni környezetben?
2020. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!

Jól oszd be az idődet (most is, és a vizsgán is), és ha rá tudsz menni, ne szavakat, hanem kifejezéseket, mondatrészeket gyakorolj be, azok jobban megmaradnak, mint az önálló szavak.

2020. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a hasznós információkat. :)

A levélírás és a Sprachbausteine voltak nagyon gyengék, most ezeket próbálom jobban tanulni, illetve szavakat tanulni, de akkor hallgatók rád és inkább kifejezéseket tanulok meg. :)

2020. dec. 27. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!