Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen sorozatokat, filmeket...

Milyen sorozatokat, filmeket ajánlatot kezdő angol tanulónak (angol nyelven, angol felirattal nézném) ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, TÉGED milyen témák érdekelnek.

Ha azt mondom, hogy nézz klasszikus mozifilmeket, te meg az animéket szereted, vagy nézz terlmészetfilmeket, te meg utálod a természetet, annak semmi értelme!

2020. dec. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Olyat amiben sok mindennapos párbeszéd van és mindennapos szavak tehát nem valami hardcore scifi, én nagyon sokat néztem az x-aktákat, agents of shield, a nyelvtan miatt krimiket is néztem és olvasok is, azt is ajánlom
2020. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha kezdő vagy, akkor meséket, ifjúsági filmeket a nem túl bonyolult szókincs miatt. Ha már nem nem annyira kezdő vagy, akkor bármit, amit szeretsz nézni. A lényeg az érzelmi kötődés, mert az a motiváció igazi alapja.
2020. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
HIMYM - How I Met Your Mother (Így jártam anyátokkal) biztosan vannak itt Friends rajongók is, szerintem az is megfelel. Azért ez a legjobb angol tanulás módszer, mert rövid (20 p) részek, hétköznapi angol, egyszerű szavakkal, érthető, amerikai akcentus (mindenképp rakj rá angol feliratot), rengeteg rész, vicces és érdekes történettel.
2020. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!