Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » LanguageCert C1-es nyelvvizsga...

Gabriella_kovacs246 kérdése:

LanguageCert C1-es nyelvvizsga angolból sikerülhet?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem és kéne egy C1-es nyelvvizsga a pluszpontok miatt. Októberben érettségiztem emel szinten angolból, az viszonylag jól sikerült (83%). Februárban szerettem volna megpróbálni a C1-et, de egy nagyon hosszú betegség miatt nem tudtam készülni rá. Alig több mint egy hónap alatt fel tudok készülni úgy hogy meglegyen? Elég drága ezért ha esélytelen akkor meg se próbálnám.

2020. dec. 30. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szeptemberben induló felvételihez kell, akkor csinálhatnád április körül is, úgy lenne elég időd felkészülni. Ha a most februárban induló képzéshez akkor az egy hónap meredeken hangzik, de az sem lehetetlen ha jó vagy angolból. Inkább próbáld meg, minthogy ne vegyenek pont emiatt fel, a pénz ne befolyásoljon, ha bízol a tudásodban. Azt ugye tudod, hogy csak az egyikért kapsz pluszpontot? Vagy az emelt érettségi 50+ vagy a C1 40+.(Lehet tudod, csak nehogy véletlen nem)
2020. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az a baj, hogy februárban és márciusban van vizsga, a májusit nem javítják ki időben, hogy be tudjon számítani. Így gondoltam megpróbálom februárban, hogy ha ne sikerülne akkor újra tudjam próbálni.

Igen, köszönöm tudok róla. Csak elnéztem a felvételi tantárgyakat és kiderült hogy feleslegesen emelteztem angolból, mert azt nem tudom beszámítani. De legalább kaptam egy B2-es nyelvvizsgát!

2020. dec. 30. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem gond a pénz akkor ez a legokosabb megoldás. Én az ECL nyelvvizsgát ismerem csak, ha esetleg nem ragaszkodsz a LanguageCert-hez, akkor nagyon tudom ajánlani, ott ha jól tudom havonta van vizsga. Esetleg vegyél pár különórát egy angoltanártól, hátha tud tippeket adni és felmérni a tudásod.
2020. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2020. dec. 30. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!