Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetne tanar nelkul...

Hogyan lehetne tanar nelkul elsajatitani egy nyelvet?

Figyelt kérdés
Angol + Spanyolrollenne szo...az angolrol van egy kis latokorom..de a spanyolrol semmit nem tudok....Tehat tanar nelkukl hogyan??? Van idom boven nyelvet tanulni!!!!!
2010. aug. 13. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
konyv, cd, (kazetta:D), online nyelvleckek, idegen nyelvu chat szobak, kulfoldi munkavallalas... stb. sok mondja van
2010. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet venni mindenféle nyelvcsomagot a libriben meg hasonló könyvesboltokban, és ha már valamennyire megy akkor keressél egy penfriendet a megadott országból aki segíthet neked. Ha rákeresel a google-ön hogy penfriend akkor ki fog adni egy honlapot ahol ország szerint választhatsz, leírnám de most fejből nemtom.
2010. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is: egyszerre csak egy nyelvet tanulj :) Egyébként én is azt ajánlom, vegyél egy jó könyvet munkafüzettel, hanganyaggal, és hajrá :)
2010. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem is az idővel van gond sokszor, hanem hgy te tudsz-e magadtól nyelvet tanulni. Én például képtelen vagyok rá. Egyszerűen nem jegyzem meg, csak azt, amit tanár mond nekem, de azt nagyon jól :) Már máshova is linkeltem ezt az oldalt, először tanulj innnen, aztán meglátod, hogy megy :)

[link]

2010. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :):) foleg az utolsonak ;) ahm ami azt illeti...az angol szerintem menni fog mivel Angliaban elek mar 9 honapja es 1.5 evig leszunk itt kinn...szal....remelem az menni fog ...ezet gondolkodtam a spanyolon utana....
2010. aug. 14. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs az Off-ért, de az utolsónak én is nagyon köszönöm a linket! Nagyon hasznos. Én is spanyolt kezdtem tanulni, ez nagy segítség!!:)

Sok sikert neked is a tanuláshoz!!

2010. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!