Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy középszintű angol nyelvet...

Egy középszintű angol nyelvet hogy lehet gyorsan és egyszerűen elsajátítani?

Figyelt kérdés

Ezelőtt német alapfokot tanultam 5-ös voltam mindig ebből a nyelvből,de szerettem volna a németet továbbfokozni,de úgy döntöttem,hogy az angol az,ami világnyelv.

Ezért szeretném megkérdezni,hogy mivel most angolt szívesen tanulnák,mik a feltételek,hogy már az angolul folyékonyan tudjak beszélni? Eddig mindig a webforditas.hu-t használtam,de már ideje lenne a saját tudásom szerint megtanulni...

Ha van vmi ötletetek,azt szívesen venném...


2011. aug. 10. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
nyelviskolán kívül nemigen fogsz te megtanulni belföldön folyékonyan angolul.
2011. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelviskola nem jó. Vagy legalábbis mielőtt pénzt adsz ki, érdemes érdeklődni, hogy hány ember vizsgázik le sikeresen középfokon. Mond valamit, nem kell elhinni, előtte beszélj olyannal, aki ott tanul, hogy milyen az iskola. Általában sikertelenek azok akik nyelviskolában bíznak. Angolból szerencséd van, mert dömping van, minden letölthető. Én Gaál Ottó kreatívnyelv anygát(felsőfokig), Englishboxot, Csordás Norbert Angol nyelvkönyvét ajánlom. Önerőből, önállóan végezz velük, és ezután célirányosan magántanárt keress, aki beszélget veled és nyelvvizsgára készít fel!
2011. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia,

Esetleg az interneten keresztül,keresel néhány olyan oldalt ahol a nyelvtant magyarázzák,nézz sok filmet angolul és ha van olvasd a feliratot angolul,sok kifejezést és szót tartalmaz,pont mint a dalszövegek is.Felmehetsz még esetleg penfrined-club.com-ra vagy más ehhez hasonló oldalakra,meg persze mint ahogy mondták előttem is,veszel néhány jó tankönyvet és munkafüzetet,és esetleg interneten leellenőrized magadnak,vagy megkérsz valakit,aki jó angolos.Én így tanultam meg másfél év alatt középszinten beszélni,mert az iskola olyan sokat segített hogy az el sem mondható....

Sok szerencsét! :)

17/L

2011. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
...de anyanyelvi szinten,csak egy angol nyelvet beszélő országban fogsz tudni megtanulni,sok szerencsét! :)
2011. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!