Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy szintfelmérő teszt alapján...

Egy szintfelmérő teszt alapján középhaladó szintű a német tudásom, ez elég egy sikeres középfokú írásbeli nyelvvizsga ill. egy ötös középszintű érettségihez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségihez igen (de gyakorolj azért, pl csináld meg az előző évi feladatsorokat, és a tételeket is TE dolgozd ki és tanuld is meg)

a nyelvvizsga már necces....

2010. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen aza tesz. Nekem is írt már ki valamelyik középfokú nyelvtudást, pedig évekkel ezelőtt volt egy hármas középszintű érettségim belőle, és azóta csak felejtettem.
2010. aug. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az educomm.hu-n lévő szintfelmérőt csináltam meg
2010. aug. 14. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvvizsgára még külön készülnöd kell. Dolgozz ki egy tételsort, fejleszd a készségeidet!
2010. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 50/42 pontom lett. Nem tudom mennyire jó, de nekem se nyelvvizsgám nincs, se érettségim MÉG. De ami késik, nem múlik :)
2010. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!