Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol tankönyv+munkafüz...

Melyik angol tankönyv+munkafüzet+szószedet-et érdemes megvenni felnőtt fejjel?

Figyelt kérdés

Pre-intermediate szintből szeretnék egy ilyen pakkot venni... de nem tudom, melyik lenne jó, mi Channel-ből tanultunk. SAjna már nincs meg, így vennék újat...


Solution vagy Traveller vagy mi legyen?


2021. jan. 15. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Angoltanárként mindenképpen az Oxford kiadós könyvekre esküszöm. Soltuions, Headway vagy English File. Ebben a sorrendben. Én középiskolában Solutions-ből tanítok, én nagyon szeretem tanárként és úgy veszem észre, a diákok is szeretik. Viszont felnőttképzésben az a tapasztalatom, hogy elterjedtebb a Headway vagy az English File. Attól függ, mit szeretnél főként tanulni. A Solutions erőssége a szókincs és a célirányos vizsgafelkészítés, a Headway kiemelkedően jó a nyelvtanban és a nyelvi rendszerekben, az English File-ban pedig nagyon érdekes és motiváló szövegek vannak, viszont a nyelvtana nagyon kevés.
2021. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!