Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol középfokú nyelvviz...

Origo angol középfokú nyelvvizsga. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire nehezek a feladatok? Mennyire szigorúak a vizsgáztatók? Mennyi idő múlva van eredmény? Sok mindent szoktak kérdezni a szóbelin?
2021. jan. 17. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az írásbeli nekem feküdt. Ha gyakorolsz, akkor simán meglesz azzal együtt, hogy figyelsz a nyelvtanra és a szókincsre.

A szóbeli is egyszerű. Kérdezgetnek-válaszolsz, szépen beszélsz, megpróbálsz mindent elmondani amit csak tudsz. Ha nem jut eszedbe egy szó és körülírod, sokszor jobban díjazzák ezt a vizsgáztatók:D amúgy aranyosak szerintem, szóval nem kell félni

2021. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most voltam január 9.en orosz írásbelin (b2) és 13.án szóbelin ahol az eredményt máris elmondták (ki volt vetítve egy képernyőre 50/49 pontom lett)

Beszeden: nagyon jo volt, az a lenyeg hogy beszelj allandoan,nem baj ha van nehany nyelvtani hibad nekem volt par es latod csak egy pontot vontak le

Hallgatas: egyszeru volt es ertheto lassu szoveg , angolon is itt voltam nehezebb volt mint az orosz de az is meglett egybol

Irasbeli: a szovegertes szovegbe szeretnek kulturalis dolgokat beletenni

A forditaskonnyu volt

A level nem volt veszes (2 kozul valaszthattal) es hat.. nekem az e-book volt ujsagok es interbet szerepe a vilagban szoval nem egy kedvenc tema de elment ez is

2021. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg most nincs eredmeny azt mondtak egy honap de sok helyen olvastam hogy gamarabb is megvan kijavitjak
2021. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!