Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Online nyelvtanulásról mik a...

Online nyelvtanulásról mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel az új egyetemi félév online fog megkezdődni és ki tudja, meddig úgy is marad, gondoltam, kihasználom az időt, amit a kollégiumban elvett a főzés, takarítás, mosás, stb. és a középiskolai alapfokú némettudásomat szeretném gyarapítani az óráim mellett. Ellenben minden nyelviskola, amit néztem, online indít kurzusokat inkább. Van így értelme vajon belevágni? Itthon nincsen zavaró tényező, ami nehézséget okozna ezügyben (nem hangosak a szomszédok, stabil a wifi...). Van tapasztalatotok esetleg, hogy érdemes lehet-e belevágni ilyesmibe, vagy inkább várjam meg, ameddig kínálnak fel tantermi oktatást?



2021. jan. 20. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen belekezdenék, mert rengeteget lehet így is tanulni, ha tényleg motivált és szorgalmas vagy.
2021. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Amikor elindul a tantermi oktatás, akkor a kollégiumba is vissza kell menned.


Amúgy te otthon nem szoktál takarítani, mosni?

2021. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
2. ! Mi közöd van hozzá, hogy mos vagy nem mos otthon? Nem tartozott a kérdéshez.
2021. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2-esnek:


Dehogynem szoktam! Csak itthon jóval kevesebb idő alatt meg tudom oldani úgy, hogy utazgatnom sem kell napi többször az egyetemre, mint ősszel a hibrid oktatás idején. Nem mellesleg itthon szabadon mosogathatok, moshatok, kényelmesen, amikor ráérek, nincsen az, hogy befoglalták az egy elkámpicsorodott konyhai mosogatót/nincsen szabad mosógép egész nap. :(


Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Szerintem belevágok! :)

2021. jan. 20. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!