Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg spanyolul...

Hogyan tanuljak meg spanyolul otthon, tanfolyamok nélkül?

Figyelt kérdés

Angolul már évek óta tanulok és németet is már 2 éve tanulok, tehát a nyelvtanulással van már tapasztalatom. Szivesen fogadok bármilyen tanácsot. Mivel kezdjem? Hogyan haladjak tovább? Milyen könyveket érdemes megvenni egy teljesen kezdőnek?

A válaszokat előre is köszönöm.:)



2021. jan. 29. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Pons nyelvkönyveket ajánlom, szerintem nagyon jól elmagyarázzák a nyelvtant és gazdag szókincset is adnak. Ezen kívül próbáld a mindennapjaid részévé tenni a nyelvet, miután van már egy egész szilárd tudásod fogyassz spanyol nyelvű médiát, tartalmakat és kezdj el anyanyelviekkel beszélni (van sok jó Facebookos spanyolos csoport, valamint az Interpals oldal is kiváló erre). Youtuben ajánlom a Why Not Spanish és van Spanish with Vicente csatornákat (mindkettő tanító jellegű). Egyébként én autodidakta módon tanár nélkül tanultam meg, van C1-es nyelvvizsgám (DELE) és a C2-re készülök, úgyhogy ha még szeretnél tippeket, tanácsot írj nyugodtan privátban.
2021. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
75%
Duolingo is hasznos lehet gyakorlásnak. (ingyenes)
2021. febr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!