Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez jó ötlet szerintetek?

Ez jó ötlet szerintetek?

Figyelt kérdés
Elterveztem még decemberben, hogy áprilisban elmegyek nyelvvizsgázni, viszont amióta ez a fejemben van, nagyon rá vagyok görcsölve, és csak ezen jár az eszem. Ezért kitalaltam hogy még gyorsan jelentkezhetek a február végi vizsgaidőszakra (BME). Nyilván nagyon sokat tanulnék februárban, de szerintem azzal, ha megpróbálom már februárban, nem vesztek semmit. Ti mit gondoltok?

2021. jan. 30. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát pénzt veszthetsz :D nézd meg hátha van ilyen próbateszt a nyelvvizsgaközpont honlapján ahol tudnád tesztelni mennyit írnál
2021. jan. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam próbákat csinálni, eddig 3mat csináltam, mindegyiknél megvolt a 60 százalék. Igaz nem sokkal léptem túl a 60at de megvolt. Van pénzem szóval az nem gond.
2021. jan. 30. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
azt tudom amőúgy hpgy az origónál a komplex nyelvvizsgában ha megvan átlagra a 60% akkor is átmész (tehát ha az írásbeli 40 a szóbeli meg 80), lehet a többinél is így van, nem tudom
2021. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Szerintem ha nem sajnálod rá ugymond a pénzt akkor megéri, ha nem is lesz esetleg meg akkor az plusz gyakorlás, begyakorlod a feladatokat, felkészültebben mész a kovire. Ha meg megvan akkor nagyon jó:) De ez emberfüggő én peldaul nem szeretek ugy elmenni vizsgázni ha nem erzem magam elég felkészültnek mert engem az esetleges kudarc megvisel. En pl ugy csinaltam amikor nem volt sok időm(erettsegi, egyetem) es németre mentem az angol után amibe meg nem voltam olyan magabiztos, hogy szetbontottam es eloszor leraktam csak az írásbelit aztán utána kovi vizsgaidoszakban a szóbelit es igy volt eleg idom mindkettore felkeszulni es igy is teljes erteku nyelvvizsga volt.
2021. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyelvtanárként azt mondom, ha otthoni gyakorlásnál 60 százalékos az eredményed, akkor a vizsgadrukk miatt élesben ezt nem valószínű, hogy eléred.

Azt mondják, hogy 80 százalékos sikerrel érdemes az igazi nyelvvizsgára menni, akkor majdnem biztos, hogy meglesz a kívánt eredmény.

2021. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!