Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel az origó...

Hogyan készüljek fel az origó nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
5 évig tanultam angolt, és most elkezdtem a németet. Szeretném minél hamarabb letenni az angol nyelvvizsgám, hogy ne felejtsek semmit. Heti 2órában osztályfőnököm tart nekem nyelvvizsga felkészítő órát, viszont itthon is szeretnék rá gyakorolni, minél többet. Ezt hogyan tegyem?
2021. febr. 3. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom, hogy vegyél egy felkészítőkönyvet, amiben a feladattípusokra fel tudsz készülni. 4000 Ft környékén van.

Illetve dolgozd ki előre a szóbeli témaköröket, mert sokat segít, és értékelik, ha nem csak odamondasz valamit, hanem látszik, hogy készültél.

2021. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek a nőnek javaslom nézd végig a videóit, általában is összefoglalja, hogy hogy néz ki az írásbeli/szóbeli, de egyenként is elemzi az egyes készségeket mérő feladatokat. Elég hasznos.

2021. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az írásbeli és a szóbeli részre való felkészüléshez is könyvet használtam.

Az írásbelihez az Origo saját könyvét ( [link]

A szóbelihez pedig kettőt. Egyet a hallás utáni szövegértéshez ( [link]

Egyet pedig a szóbeli témakörökhöz.( [link]

2021. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!