Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami egyszerűbb nyelvezetű...

Valami egyszerűbb nyelvezetű angol könyvet keresek. B2 nyelvvizsgára készülök és szeretnék rövidebb regényt olvasni. Lehet krimi is sci-fi vagy bármilyen típusú. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
The Fugitive - A szökevény. Nekem ezt ajánlotta az angol tanárom.
2021. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek könnyített olvasmányok minden nyelvből. Ha mégsem ilyet akarnál, tudom ajánlani Agatha Cristie regényeit, azok úgy kb. B2 szintűek. Vagy meséket, mondjuk Harry Potter, utána penge leszel az olyan szavakból, hogy vajsör, seprű, varázspálca...
2021. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy elektronikusan akarod elérni, vagy papíron.
2021. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oxford Bookworms Stage 5-6 ?
2021. febr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. 3. Hagyományos nyomtatott könyvet kerestem.
2021. febr. 4. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nehezebb, mert ugyan ezer könyvet tudnék ajánlani, de könyvesboltba nem járok, és eleve kétes, hogy húsz éve írt könyvet kinyomnak-e újra. Amúgy, ha a lovakat nem utálod, akkor Dick Francis krimiket ajánlottam volna, egész életművéből bármelyiket, kivéve a Bonecrack-et, azt józanon írhatta. :D
2021. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!