Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol B1es szintről mennyi...

Angol B1es szintről mennyi idő eljutni egy C1re, tanár nélkül?

Figyelt kérdés

Itthon szeretnék tanulni, minden nap tudnék rá időt fordítani.

3-4 hónap alatt lehetséges?



2021. febr. 3. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyelvtanárként mondom hogy szinte kizárt!
2021. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És B2es szintre?
2021. febr. 3. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről tanárpárti vagyok. Hidd el, a sportolóknak sem véletlen van edzőjük az 5. olympiai arany után sem.
2021. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
2 év. Kb.
2021. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 év, abszurd humor. :D

1 tanévet lehet átlagosan számolni, de nyilván van, aki szárnyal, és van, aki battyog.

2021. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Németből én 4 hónap alatt jutottam el B1-ről C1 szintre. De úgy, hogy amelett hogy naponta órákat foglalkoztam vele, heti 1-szer beszéltem egy tanárral németül. Ez a 3. idegen nyelvem volt. Szóval szerintem neked is sikerülhet, ha igazán akarod. Kitartás.
2021. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

B1ről C1re nem abszurd a két év.

Főleg,ha nézzük,hogy a "minden nap" tanuláshoz jön program,ünnep,betegség,fejfájás stb, amikor nem lesz tanulás.

Ezen kívül az ismétlős napok, pepecsesebb témák,amikre több idő kell.

Emellé jön még,hogy mennyi a tanulási tapasztalat.

2021. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thunderfairy ***** válasza:
Én is szeretnék megtanulni angolul. Szerintem egyedűl legalább annyi idő B2-ről, nem B1 ről, eljutni C1-re, mint amennyi idő alatt eljutottál nulláról B2-re. Legalább is én egyedűl igy számolnék legalább a fejlődéssel.
2021. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem egyedűl legalább annyi idő B2-ről, nem B1 ről, eljutni C1-re, mint amennyi idő alatt eljutottál nulláról B2-re."

De ha fingod sincs az egészről, akkor nincs nagy súlya a szerintednek. :D

2021. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!