Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyha emelt szinten érettségi...

Hogyha emelt szinten érettségizek angolból akkor kapok középszintű nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eléred a 60%-ot akkor igen.
2021. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyenértékű papírt kapsz (diplomához elfogadják majd), de ez azt jeletni, hogy felvételinél nem kapod meg a nyelvvizsgáért járó többletpontot. Sőt, ha angolból emeltezel, és mellé csinálsz angol nyelvvizsgát, akkor sem számítható be a nyelvvizsga többletpont.

(biztos forrásból)

2021. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De emelttel a nyelvvizsga többletpont nem is számít, mert az 28, az emelt érettségi után viszont 50 pontot kapszm
2021. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én most tettem le nemrégen a C1-et angolból és érettségizni is emelten fogok. Azért csinálom mindakettőt mert az érettségi 50 plusz pontot jelent ami jobb az egyetemhez (a C1 csak 40), viszont a C1-et nemzetközileg szinte mindenhol elfogadják munkahelyeknél, külföldi egyetemeken stb. (Fontos hogy utánajárj hogy olyan nyelvvizsgát tegyél ami ilyen mert vannak olyanok is amiket sehol nem fogadnak el és csak egy értéktelen papírod lesz belőle.)

Tudom, hogy ez egy picit több mint amit kérdeztél de hátha érdekel, minden ugyanúgy vonatkozik amugy B2-re is egyértelműen. Ha megtudod csinálni akkor érdemes mindkettőt megcsinálni. :)

2021. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!