Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segít valaki ezekkel az Origo...

Segít valaki ezekkel az Origo szóbeli nyelvvizsgával kapcsolatos kérdésekben?

Figyelt kérdés

Origo szóbelijén megbuktam és 1 pont kellene a laborhoz. Benyújtottuk a felülvizsgálati(? - nem biztos hogy így hívják) kérelmet még aznap. Azóta nem jött róla eredmény, pedig fel is hívtam a nyelvvizsgaközpontot. Mármint nem azért hogy siettessem őket, hanem azért mert meg akartam kérdezni hogy kb mikorra lesz eredmény. Azt mondták hogy szombaton megpróbálják közzétenni és küldenek emailt. Na ez nem történt meg. Nekem viszont azért lenne fontos, mert ha nem adnák meg azt a pontot(tudom hogy kicsi az esélye hogy megadjak) akkor holnap éjfélig be kell jelentkeznem újra. Szóval a kérdéseim azok lennének, hogy:

1.Szerintetek jelentkezzek be, vagy várjak még holnapig?

2.Ha bejelentkezek és megadnák azt az 1 pontot, meddig lehet visszamondani a vizsgát? És a pénzt visszalehet kapni vagy valami? (erről nem találtam semmit, de lehet csak én siklottam át felette)

3.Ha hétfőn délelőtt utalom a pénzt online, akkor az beerkezik meg éjfélig és el is fogadják a jelentkezést?

16/L



2021. febr. 7. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha valamiért, ezért biztosan érdemes lenne holnap még egyszer odatelefonálnod, mert ha rossz információt kapsz itt, akkor annak te fogod meginni a levét. Ezt mind tőlük kellene megérdeklődni, hogy ilyenkor mi a helyzet, bár teszem hozzá, elég kevés esély van arra, hogy megadják akár azt az egy pontot is (ez nem azt jelenti, hogy nincs értelme utána járni). Ha holnap jelentkezel, az még elegendő, hiszen az a határidő, tehát van időd előtte felhívni őket.
2021. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sajnos tudom hogy kevés esély van rá hogy megadják, de volt olyan osztálytársam akinek megadták és én is úgy voltam vele hogy azért egy próbát még megér.

Amúgy most láttam hogy 10.ejfelig eltolták a jelentkezési határidőt, szóval még akkor van időm szerencsére.

2021. febr. 7. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaptál azóta választ, hogy megadták e azt az 1 pontot? :)
2021. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia

Igen, kaptam de sajnos nem adták meg..

2021. márc. 31. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!