Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van aki május-júniusban tett...

Van aki május-júniusban tett nyelvvizsgát és július 8-ig megérkezett a bizonyítványa?

Figyelt kérdés

Plussz pont gyanánt kéne:/

Május 15: írásbeli

Június 3-4körül a szóbeli, corvinus nyelvvizsgát néztem ki.



2021. febr. 9. 07:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
Plusz még annyi (előző vagyok) hogy a bizonyítványt csak augusztus végén kaptuk meg vidéken, szóval egy igazolást kaptunk amit viszont senki nem kérhet hanem ilyen speciális esetben a nyelvvizsga központ ad ha akar és rendes. De ha te kérsz igazolást akkor nem ad olyat amin rajta van a bizonyítvány sorszáma!
2021. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell megvárni a bizonyítványt, elég ha megvannak a vizsga eredmények, és akkor már tudsz kérni tanúsítványt, hogy megvan, és jár a plusz pont.
2021. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Tehát ha sikeres a vizsga, de nincs bizonyítványom, amin rajta van a sorszáma, akkor is elfogadja?

Mert én úgy tudom, hogy anélkül fel sem lehet tölteni és a kérdezőhöz hasonló helyzetben vagyok, csak én áprilisban megyek. De ha nem lesz meg, a júniusi meg igen, akkor fel tudom tölteni a tanúsítványt és beszámítják?

2021. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsga központnál tudnak adni papírt róla amin rajta van. Már meg nem mondom mennyit kellett várnom a vizsgaeredmény megléte és a bizonyítványom átvétele között, de két hetet biztos. Ha ezen múlik, akkor érdemes felkeresni a vizsga központot.
2021. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ja, és felvire nem kell feltölteni semmit, csak a nyelvvizsgád adatait, tehát ha azok megvannak, nincs szükség a bizonyítványra.

(előző voltam)

2021. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%

Még egyszer leírom,, hogy nem kapsz olyan igazolást, amin rajta is van a bizonyítvány sorszáma! Hogy is kaphatnal amikor még meg sem csináltak a bizonyítványod? Mi azért kaptuk meg tavaly, mert a vizsga központ rájött, hogy elcseszte a dolgot, nem akart rosszul kijönni belőle, amikor megígérték, hogy meglesz.

Kérhetsz igazolást, de azon NINCS rajta a bizonyítvány sorszáma ami viszont kell a felvire!

2021. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Sorszám nélkül fel sem lehet tölteni.

Szerintem menj korábban, mert nem sok esélyt látok, hogy megkapod a bizonyítványt. A tavalyi különleges eset volt

2021. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva, de vegulis nem én szorakozom a tanulmányaimmal... mindenesetre sok sikert! Úgy sincs elég izgulnivaló a felvetelivel kapcsolatban.
2021. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%

"Hogy is kaphatnal amikor még meg sem csináltak a bizonyítványod?"

Pl. úgy, hogy már elküldték a nyomdába, tehát már megvan a sorszáma, csak épp még nem készült el a nyomda a legyártásával.

2021. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19-es. Ez igaz, de ez a szám a tanúsítványon nem szerepel
2021. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!