Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hallottatok e már olyan...

Hallottatok e már olyan tanult angolul beszélő eredetileg magyar embereket, akik felismerhetetlenül jól beszélnek angolul? El lehet ezt e sajátítani, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Sok év külföldön élés után találkoztam pár ilyen szlovák, román néhol magyar emberrel (bár ez elég ritka) akik annyira jól beszélnek, hogy meg sem ismernéd, talán akkor csak pár hét,hónapnyi beszélgetés után jönnél rá, hogy nem anyanyelvi


Én meg leragadtam egy viszonylag jó, már-már amerikais kiejtésnél, főleg ha nagyon figyelek rá, de ha csak úgy beszélgetek és nem érdekel, hogy ejtem ki a szavakat, vagy ha éppen indulatból beszélek és nem nyugodtan képtelen vagyok tartani ezt a szintet és elég bénán enyhén magyarosan hangzom..És gagyi beütése van


Hogyan lehetne ezt fejleszteni, hallásom az viszonylag jó, hallom, hogy van min fejleszteni, de évek teltek el külföldön, hogy eljutottam egy folyékony szintre, de simán észrevehető legtöbbször, hogy nem anyanyelvi vagyok annak ellenére, hogy nyelvtanilag sokszor megy azon a szinten


27m


2021. febr. 10. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azahriah igaz bár énekel és reppel, de gyönyörű a kiejtése, meg nem mondanád, hogy magyar srác.
2021. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!