Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helyes ez a mondat angolul?

Helyes ez a mondat angolul?

Figyelt kérdés
Based on your quote/price offer we place an order for XX product...
2021. febr. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

...we are placing/we have decided to place an order for...


En igy irnam.

2021. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
offer utan vesszo
2021. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neked nem való Business English, ha ilyeneket kérdezel.


Simple Presenttel akarod tényleg kifejezni ezt? Nem tűnik fel, hogy az EREDMÉNYRŐL van szó, ezért PRESENT PERFECT alak lenne helyes? Ha eleget tanultad volna a Present Perfectet, most nem kérdeznél ekkora baromságokat is! És tudnád azt is, mire jó a Simple Present!


Hát nem erre!!!!

2021. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívesen!!!
2021. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs hármaska, de te egy gyökér vagy. Remélem nem tanítasz, mert utálnának a diákok, bár lehet téged mindenki utál. Ha valamit nem tudok, megkérdezem egy nálam okosabb embertől. Ez szerintem természetes. És valóban nem vagyok nagy biznisz angolos, ezért is tettem fel a kérdést. Ha tudtam volna rá a választ, nem tettem volna fel.
2021. febr. 25. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy, milyen célból kérdezted. Mert ha tanulási célból akkor ok, de ha az üzleti világban dolgozol, akkor ez szégyen.


Mert az a személy, aki nem ismeri kellő alapossággal a Simple Presentet és a Present Perfectet, azt fel nem venném dolgozni.

2021. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3, 4, 6!

Lodd mar le magad az egy zold pipaddal!

Nehogy meg itt szivrohamot kapj a dilizesed miatt.

2021. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!