Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsgából komplexet...

Origó nyelvvizsgából komplexet jobb tenni vagy próbáljam meg először az írásbelit majd a szóbelit? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy komplexnél egyik rész feljavíthatja a másikat. Viszont ha külön teszem a részeket akkor egyszerre csak egyre kell koncentrálnom és felkészülnöm pl.az írásbelire.

Volt aki így vizsgázott, külön szóbeli majd írásbeli?


2021. febr. 26. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most keszulok rá, sztem erdemes letenni egybe, vagyis megprobalni. Ha nem sikerul valamelyik utana ujra tudod probalni. Mindenkepp egyben erdemesebb velemenyem szerint letudni, nekem pl a szóbeli az nagyon messze van de az írásbelinek mar latom a veget 😌
2021. febr. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a tanácsot! Dettó ugyanígy vagyok én is a részekkel. Írásbeli oké, de a szóbeli... Sok sikert kívánok és jó tanulást! :)
2021. febr. 26. 02:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, neked is! 🙂
2021. febr. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. febr. 26. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen javaslom, hogy próbáld meg egybe, mert ahogy az előttem lévő is mondta, ha az egyik rosszabbul sikerül, kompenzálhatod a másikkal. :) Sok sikert! :)
2021. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. febr. 26. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem komplex, én is tartottam tőle de nagyon jól sikerült és az ember megkönnyebbül ha túl van rajta
2021. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!