Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tapasztalatokat szeretnék...

Pittipok kérdése:

Tapasztalatokat szeretnék kérni euroexam nyelvvizsgáról? Milyen volt, mi volt a tapasztalat és hogyan készültetek rá? Konkrét felkészítő könyveken kívül valami egyéb? Szóbeli?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 11:45
 1/1 anonim válasza:
Szia, remélem még időben válaszolok. Szerintem nem olyan nehéz mint amennyire beharangozzák. Én felkészítőkönyveket nem is használtam, se nem jártam magántanárhoz. 10.-es vagyok és 5. óta tanulok angolt. Simán ment, már rég elmehettem volna. Március 22-én kapok eredményt de (nem nagyképűségből) nagyobb esélyt látok arra, hogy meglesz. Nekem a készülésem annyiból állt, hogy az oldalukon végigcsináltam az ingyenes felkészítő kurzust. Az tartalmaz pl olyat is, hogy beküldöd a fogalmazásod és kiértékelik, adnak tanácsot. Sőt, (azt hiszem ha jelentkezel azután)megjelenik egy pár zoom link ahol a vizsga előtti 4 hétben minden szombaton van egy egy órás konzultáció.Ingyenes, az lép be aki akar. Nekem sokat segített. Azért 4 van, mert miden órán egy külön részre fordítunk időt:reading, listening, writing, speaking. Rengeteg szuper tippet adnak. Szóbelire sem készültem egyéb módon csak a kurzusnak azt a részét többször átvettem. De egyébként az oldalukon mindenről találsz leírást, információt. A vizsgáztatók is jófejek voltak, én ajánlanám a Euroexamot
2021. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!