Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha nem kaptam emailt, akkor...

Ha nem kaptam emailt, akkor az én hétvégi nyelvvizsgám még lemegy normálisan?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a labor+szóbeli, szombaton az írásbeli. Eddig minden változásról szóltak (origó), akkor most nem fogják lemondani ugye? A felvételihez kellene, nem örülnék a halasztásnak.
2021. márc. 4. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kaptál értesítést, akkor valószínűleg meg lesz tartva úgy, ahogy eddig tervezték. Amennyiben nagyon nem vagy nyugodt ezzel kapcsolatban, akkor holnap indulás előtt csörgesd meg a nyelvvizsga központot és kérdezz rá vagy esetleg írj egy emailt, de arra nem valószínű, hogy időben érkezne válasz.

Amiatt pedig, hogy a felvételihez kellene ne stresszelj feleslegesen... a jelen helyzetben már online nyelvvizsgák is vannak, amik megfelelnek a felvételihez. Ha minden kötél szakad is találsz megoldást.

2021. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahol vizsgázom holnap 5 percre van tőlem, a szombati meg holnap csak kiderül akkor. De azért oda telefonálok majd, biztos ami biztos alapon. Viszont az otthoni vizsga nekem sajnos nem a legjárhatóbb út, hiába nagy város belvárosa, a mobilnet és a rendes net is katasztrófa sokszor. Pláne most, hogy megint otthon lesz a legtöbb ember. Köszönöm a válaszod
2021. márc. 4. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal minden korlátozás csak hétfőtől érvényes, úgyhogy jó eséllyel nem változnak a dolgok. De azért tényleg szólj oda, hogy biztos legyél! Ha nem veszik fel, akkor indulj el, annak van nagyobb esélye, hogy megtartják az eredeti tervek szerint!
2021. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha bárki is idetévedne, a teljes szóbelin túlvagyok és meg is tartották. Maszkban kellett lenni végig (Veszprémben), de előttem volt az asztalon egy monitor és láttam mindent szemüveg nélkül is így, túloldalon másik asztal és a 2 vizsgáztató a saját monitorukkal. Semmi extra nem volt, csak az eddig megszokott szabályok (maszk, fertőtlenítés, ne fogdossunk össze mindent, ezért csak a saját adatain jóváhagyása miatt kellett 1x kattintani). A holnapi írásbeli is meglesz, egy helyi középiskolába lett mindenki kiírva... A hétfői, keddi vizsgázóknak a bezárás miatt felajánlották a vasárnapot, ha ezt nem fogadják el, akkor március vége vagy április eleje lesz talán az új időpont.
2021. márc. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!