Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak angol emelt...

Hogyan tanuljak angol emelt érettségire?

Figyelt kérdés
. A középszint menni fog, de az emelttől félek de olyan jó lenne ha sikerülne. Valaki tudna tippeket adni, hogyan készülhetek rá?
2021. márc. 5. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző évek feladatsorait oldogasd. Egyébként, ha tudsz angolul, nem lesz baj.
2021. márc. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
há' mindenképpen oldogasd meg a korábbi évekit, mert nekem az hiányzott, amikor mentem szintemelőzni, és így tehát csak 37% lett:S:D:D De előtte évekkel a középszintű az 70%-os lett. :):)
2021. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
*Ja meg pl még nekem van ilyen könyvem, hogy szines kérdések és válaszok angol nyelvből b2, van benne szótár is, van hozzá egy cd is; egy kérdésre többféle válaszlehetőséget felsorol, azokat ha olvasgatod szerintem pl jó; meg még mostanában nem tudom, menynire mennek ilyen tanfolyamok, de majd ha nyit minden, akkor pl biztos lesznek ilyen felkészítő tanfolyamok megint; én pl amikor szintemelőzni mentem, akkor jártam egy tök jóra; amit amúgy minden évben szoktak, amikor nem voltak lezárások, majd megírhatom, melyik.
2021. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
*ja és az emelt angol érettségi valamivel B2 fölött van.
2021. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen szinten tudsz angolul? Én annak idején emelteztem, addigra megvolt a felsőfokúm és 90% fölötti lett, szerintem egy erős középfokú tudással már sima ügy.

Én is azt javaslom, hogy oldj meg korábbi feladatsorokat, csak hogy tudd, mire számíts (aztán a gyengeségekre ráerősíthetsz), ezen kívül gyakorold a beszédet, sokat!! Lehetőleg olyannal, aki magasabb szinten beszél nálad, az nagyon sokat tud segíteni.

2021. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!