Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanít a magántanárod...

Hogy tanít a magántanárod angolból?

Figyelt kérdés

Mennyit jársz és mennyiért? Kapsz fénymásolt feladatokat?


Az enyém lefotóztatja a feladatokat és a telefonomon olvassam, meg nagyítsam meg lapozzam mikor megoldom. Néha oldjam meg olvassam írjam le a megoldást monitorjáról olvasni de ezt nem tudom otthon újra átnézni. Nem nyomtat fénymásol nekem, hónapok óta nem képes nyomtatót venni a régi helyett.


Már gondoltam szólok neki h így nem lehet normálisan dolgozni.

Nálatok hogy megy?


2021. márc. 31. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Megvettem a könyvet vagy ha küldött anyagot kinyomtattam és megcsináltam otthon a feladatokat. Másik órán pedig leellenőriztük.

Magántanárnál tanulsz ha jól értem...akkor miért is esik zokon a "Nem nyomtat fénymásol nekem, hónapok óta nem képes nyomtatót venni a régi helyett."


3000-4000 per 3/4 óra vagy óra. Változó

2021. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A könyvet megvettem azt már megcsináltuk. Én a + feladatokra gondoltam. Mert még ha e-mailen elküldené de nem.

Szenvedjek ott fotózzam le és úgy csináljam. Annyi pénzért csak odaadhatná normálisan a feladatot..

2021. márc. 31. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 90 perc 5000 Ft. Heti 2x "megyek". Skype-os óra Covid óta.


A könyvet megvettem, olcsóbban szerezte be nekem. A plusz feladatokat mindig e-mailben átküldi, vagy kinyomtatom magamnak, vagy gépen megoldom, ez rajtam múlik.


Én ilyenért biztosan nem szólnék, mert amúgy az én tanárom nagyon szuper minden téren. 1 év alatt sikerült B2 szintre jutni a 0-ról, és már a felsőfokra készülünk. Az első perctől kezdve csak angolul beszélünk.

2021. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, kerdezo.

Elvileg Te is tudsz fenymasolni a netrol. Ugyhogy egy kis reszet az oraknak megsporolhatod. Tanito neni csak begyujti a penzt ket kezzel, kiadni mar nem szeret? Pedig egy sikeres uzletnek azt is kell aldozni.

2021. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!