Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexamon B2 hallgatásnál...

Euroexamon B2 hallgatásnál mennyire nézik el a helyesírási apró hibákat ?

Figyelt kérdés

Van a második rész, ami kitöltős.

Pl. dances helyett dance-t írtam, mennyire fogadják el ?

vagy in the family helyett csak family-t .

Mennyire elnézőek, ha tartalmilag jó, amit írtam ?

Köszönöm a választ !



2021. ápr. 5. 18:41
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy 2 meter-t írtam és ugye 2 meters kellett volna
2021. ápr. 5. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Miért lennének elnézőek? Ez egy nyelvvizsga, ahol azt kell megmutatnod hogyan tudsz az adott nyelven.
2021. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

ha azt kell írni amit hallasz, akkor nem jó. mert a családban és a család nem ugyanaz magyarban sem.

ha dances helyett dance-t írsz, akkor lehet hogy nem értetted a szöveget, és nem tudtad, hogy több téncról is volt szó.

ha pedig 2 meter-t írtál akkor az még nyelvtani szempontból is hibás.


nem elnézőek. nem gondolhatják, hogy biztos csak figyelmetlen voltál, félregépelted, félreírtad a dolgokat.

2021. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

2# elég lenéző, de sajnos akkor az 0 pont


Hogy én is írjak egy menő példát:

Vidd ki a bilit

Idd ki a bilit

2021. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ !

A 2-es tényleg elég lenéző.

2021. ápr. 6. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Lenéző??? Mi abban a lenéző, ha valaki leírja, hogy egy nyelvvizsgán a nyelvtudást tesztelik és ha valaki nem azt írja, amit kell, akkor nem fognak elnézőek lenni, hogy "áááá biztosan tudja, csak izgult/elírta/elhallotta/elnézte". Ha a 2es válasz neked lenéző, akkor komoly gondjaid vannak. (igen, ez már lenéző)
2021. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!