Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez lehetséges az Euroexam...

Ez lehetséges az Euroexam nyelvvizsánál?

Figyelt kérdés

A mai napom megkaptam az euroexam-es beosztásomat, vagyis azt, hogy pontosan hol vizsgázok és mikor. Lehetséges, hogy túljelentkezés miatt én a Szent Margit Gimnáziumba kerültem?

Esetleg más is vizsgázni fog most szombaton (árp.17.-én)?



2021. ápr. 13. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lenne lehetséges? Mindenkit beosztanak valamilyen suliba.
2021. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem a problémát. Leírták, hogy mikor és hol van a vizsga, nem? Akkor igen, "lehetséges", hogy mittudomén hova kerültél.
2021. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elnézést a furcsa megfogalmazásért. Csupán csak arra voltam kíváncsi, hogy tényleg lehet-e olyan, hogy gimnáziumba osztanak be (mert én az Anker közt jelöltem meg a jelentkezésnél), mivel az egyik idén sikeresen vizsgázott ismerősnél nem történt semmi ilyen.

Ez a kérdés sokkal inkább a megnyugtatásomra szolgált és köszönöm szépen a hasznos válaszokat :)

2021. ápr. 13. 19:03
 4/4 anonim válasza:

Én is először meglepődtem, mert azt hittem, hogy az Anker közben lesz a vizsga.

Kéz és lábtörést holnapra!(:

2021. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!