Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német tanulás e-mailekből?

Német tanulás e-mailekből?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném megtanulni a német nyelv nagyon alapjait.

E-mailes / hírleveles megoldás valahogy lehetséges?

Ilyenre gondolok: [link] (Persze nem 40-50-60-70 éveseknek)



2021. ápr. 15. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

már kiírtad pár hete, direkt feliratkoztam a kedvedért, megmondtam mi van benne. néhány mondat, fonatikus leírással és magyar jelentéssel. bemagolni jó, büszke lehetsz magadra, és utána ha soha nem mész külföldre, nyugodtan hiheted egy életen át, hogy tudsz németül.

amúgy nem ér semmit, se szókincs, se nyelvtan, se igeragozás, se bármiféle magyarázat, mi miért van úgy, ahogy, az, hogy tudsz hat betanult mondatot, de egy önálló mondat nem megy, az nem nyelvtudás.

2021. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt most írtam ki először. Lehet, hogy más kérdezte.
2021. ápr. 15. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor nem te vagy az, bocs, kicsit gyerek már az idegeimre ment.

ettől még továbbra sem hiszem, hogy normális időn belül hasznos tudást lehet belőle összeszedni.

2021. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!