Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg szeretnék tanulni spanyolu...

Meg szeretnék tanulni spanyolul. Hogyan kezdjek hozzá? Milyen alkalmazásokat, oldalakat, könyveket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 02:10
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Tanárral szeretnél vagy magadtól? Ha magadtól, akkor a Pons tankönyvcsomagot ajánlom én is abból szedtem fel az alapokat (a Colores könyveket nagyon messzire kerüld el, mindenhol azt nyomatják és meg is látszik az emberek spanyol "tudásán"...). Ha megvan egy szókincsbeli és nyelvtani alap kezdj el anyanyelviekkel beszélni és videókat nézni. Előbbihez ajánlom az Interpals oldalt valamint a spanyolos Facebook csoportokat, utóbbihoz a Spanish with Vicente és Why Not Spanish csatornákat (ezek kifejezetten spanyolt oktatnak, ha már magasabb szinten vagy BBC mundo csatorna is tök érdekes lehet meg kismillió spanyolajkú YouTuber van, szóval van miből válogatni). Én is autodidakta módon tanultam meg és folyékonyan beszélem, szóval ha bármilyen kérdésed van írj nyugodtan:D
2021. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!