Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolul mennyi idő, mire...

Spanyolul mennyi idő, mire megtanulok mondjuk középfokon?

Figyelt kérdés
Elmennék tanfolyamra, és magamtól is tanulnám, szabadidőmben. Komolyan egy év alatt meleet tanulni? Klönben nyelvtanulásban "jó" vagyok, anogol középfok van, és mindig ötös voltam belőle, szóval nem nehezek szmomra az idegennyelvek.
2010. aug. 22. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Az egész csak tőled függ, nem is értem miféle kérdés ez!


A Nyelv ott van készen, rajtad múlik mennyi idő alatt sajátítod el!

2010. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
fél év alatt magabiztos társalgási szintre eljuthatsz
2010. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem francia egy év alatt sikerült, egyedül tanultam, de csak írásbelin voltam, talán jobb is, mivel utólag derült ki, hogy alig tudok megszólalni. Sztem a tanfolyammal az a baj, hogy nagyon lassan halad. Én azt ajánlanám, hogy hetente egyszer menyj el tanárhoz, akivel a beszédet gyakoroljátok.
2010. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ajánlom az ELO ingyenes spanyol próbaleckéjét..(ingyenesen letölthető)..Nagyon jó kezdésnek!!!
2010. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, rajtam múlik, de akkoris, legalább valami valóság alapot mondjatok(gondolom 2 ét alatt nem fogok spanyolul elbeszélgetni mindenkivel.)
2010. aug. 22. 10:28
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez egyéntől függ. Van, aki fél év alatt (mint előttem is írták) megtanul középfokon, van, aki évek múltán sem képes megszólalni.

Amúgy szerintem a spanyol jól csengő, könnyen tanulható nyelv. Tanár viszont a beszéd miatt nem árt.

Ha pedig tetszik és elég motivált vagy, nagyon gyorsan tanulható :)

2010. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Si le cortó un año lleno de éxitos!
2011. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már eltelt több, mint egy év, mire jutottál? :-)
2011. okt. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!