Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol érettségiben 60% az...

Angol érettségiben 60% az íráskészség és a szóbeli nélkül jó?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a tavalyi angol középszintű érettségit, és elég nehéznek találtam. 79 pontból 48 pontom lett, az olvasott szöveg, a hallot szöveg és a nyelvkészség feladatokból. Ha még írok egy jó levelet, meg a szóbeli is jó lesz, akkor meglesz a négyes?

2019. máj. 8. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Erre a kérdésre azért nehéz megfelelően válaszolni, mert nem tudjuk, hogy mióta tanulsz angolt. Ha 12 éve tanulod, akkor szerintem lehetne jobb is , de ezen a 60%-on a maradék feladatrészekkel javítanál szerintem. A szóbelivel mindenképpen legalábbis.
2019. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8 éve tanulom, de 3 évig csak szakmai angolunk volt. Most meg előrehozott érettségizek holnap. Mikor suliban gyakoroltuk, akkor azt mondta a tanár hogy megvan a négyes a szóbeli nélkül.
2019. máj. 8. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is meglesz az a négyes! :) Sok sikert!
2019. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. máj. 8. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán számold ki.
2019. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meglett a dicséretes ötös :)
2019. júl. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!