Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szlovákul szeretnék tanulni, és már vagy egy éve keresek neten embereket/közösségeket akik tudnak magyarul és szlovákul is.

18 éves lany vagyok, felvidéki korombeliekkel szeretnék ismerkedni de őszintén nem tudom hol találhatnék ilyen es ilyenre nyílt embereket. Nagyon sok oldalon próbálkoztam már, valakinek van bármi ötlete?

Esetleg az jó lenne ha szlovák érettsegizős csoportba beírnék szlovákul és magyarul is egy erről szóló szöveget? Csak tartok attól hogy sokan megszólnak vagy akár ki is dobnak a csoportból, mert ahogy hallottam Szlovákiában sem vannak úgy oda a magyarokért.. ahogy Romániában sem

Valaki tudna segíteni, van barmi ötlete? Nagyon hálás lennék:(


2021. máj. 8. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet az fb csoportos. Kétlem hogy kidobnának, inkább örülnek majd, hogy valakinek tetszik a nyelvük. De ha mégis akkor próbálkozz másik csoporttal :)
2021. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!